ETİKET: cappadocia

BalloonFest Cappadocia

Türkiye’nin İlk Sıcak Hava Balon Festivali!
Kapadokya Balon Festivali, dünyanın dört bir yanındaki balon pilotlarını Kapadokya ve misafirleri ile buluşturmak için yola çıktı. Gün doğumu uçuşlarının yanı sıra akşam Ürgüp festival alanında gerçekleşecek konserlere ve Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek ngiht glow gösterisine davetlisiniz. Kapadokya’nın büyüleyici doğasına eşlik edecek rengarenk balonlar şovlar ve sürpriz etkinlikler dopdolu 5 gün sizi bekliyor.

Royal Balloon – Cappadocia

ROYAL BALON – KAPADOKYA (ISO 9001 Sertifika Sahibi); 2010 yılında Turizm sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Dinler Ailesi tarafından kurulmuş olup diğer Balon firmalarından farklı olarak Kapadokya Bölgesinde Lüks ve Kaliteli Balon Uçuşları yapmaktadır. ROYAL BALON – KAPADOKYA olarak yolcularımıza: Kişiselleştirilmiş, Lüks ve Krallar ile Kraliçelere Layık Uçuş Hizmeti sunmak için uçuş hizmetini en kaliteli Sıcak Hava Balonları ile gerçekleştirmektedir.

DEVAMINI OKU

Kayakapı Premium Caves – Cappadocia

Ürgüp’ün merkezinde, Esbelli Kayası olarak bilinen yükseltinin kuzeydoğu yamacına kurulu Kayakapı Mahallesi, şehrin ilk tarihi yerleşim bölgelerindendir. Kayakapı Mahallesi, 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil edilmiş olan “Göreme Milli Parkı ve Kapadokya Kayalık Alanları’nın” sınırları içinde yer almaktadır.

DEVAMINI OKU